מי אנחנו

שירותי שפה, תרגום וכתוביות

טרנס טייטלס מספקת שירותי שפה ולוקליזיציה – שירותי תרגום, תמלול, הנגשה והפקת כתוביות, תרגום לשפת הסימנים, קריינות ודיבוב, תרגום טקסטים ומסמכים, תרגום אתרים ואפליקציות, תרגום סימולטני ותרגום עוקב.

שירותינו מתאימים לתעשיית הטלוויזיה והסטרימינג, לתעשיית הקולנוע, לעסקים ומוסדות ולכל דורש/ת.

בכל מקום, בכל זמן ובכל שפה

הצוותים המקצועניים שלנו, הגמישות הארגונית, המערך התפעולי היעיל והחדשנות הטכנולוגית עומדים לשירותך. כמו גם יותר מ-20 שנות ניסיון, אין-ספור שעות מסך והמוניטין שלנו.

יש לנו ניסיון רב בהקמת מערכים מורכבים ובתפעול ממוקד לקוח לכל פרויקט, בכל סדר גודל, עד הפסיק האחרון.

טרנס טייטלס מובילה בהטמעת כלים טכנולוגיים מתקדמים, באפיון ובפיתוח פתרונות חדשניים ויצירתיים לאתגרים שעימם מתמודדים הלקוחות שלנו והצוותים המוכשרים שלנו.

אנחנו מיומנים בשיתופי פעולה חוצי גבולות ובמציאת פתרונות ייחודים וייעודיים כדי לספק את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, תוך הקפדה יתרה על אבטחת מידע ושמירת סודיות בסטנדרטים בינלאומיים.

אנחנו מתרגמים ומתרגמות, אבל לא רק…

אנחנו בטרנס טייטלס מאמינות ומאמינים בעולם ללא גבולות, עולם של חיבורים וגשרים, בעולם של שיתופי פעולה, חילופי רעיונות וגיוון.

אנחנו מאמינים ומאמינות בהזדמנויות ללא גבולות, ולמדנו מניסיון ששפה שונה בימינו היא הזדמנות נפלאה להעשיר את עולמנו ולהרחיב את אופקינו.

אנחנו מאמינים ומאמינות בזכות לשתף תוכן ולצרוך תוכן, לשוחח, לחשוב יחד, לעבוד יחד, לשחק יחד, ללמוד יחד.

אצלנו בטרנס טייטלס לכל מילה יש משמעות.

אנחנו מאמינים ומאמינות בזכות להבין ולתקשר – בכל מקום, בכל זמן ובכל שפה,

ואנחנו עובדים בזה.

כדי להבטיח יעילות מרבית, שירות איכותי בלוחות זמנים מאתגרים ואבטחת מידע בסטנדרטים קפדניים ביותר, אנחנו משתמשים בפלטפורמת הניהול ובכלים של Ooona.

טרנס טייטלס גאה להיות ממייסדי OOONA – בית תוכנה מהמובילים והמשפיעים בעולם בשוק הלוקליזציה.

Trans Titles

למידע נוסף צרו איתנו קשר